Pronájem autobusů

Jestliže plánujete cestu po Čechách nebo i do zahraničí ve větší skupině lidí, doporučujeme vám využít našich specializovaných služeb v oblasti pronájmu autobusu. Kromě linkové dopravy mezi vybranými městy ho totiž také zajišťujeme.

Pokud využijete linkové dopravy, tak si zarezervujete právě jedno sedadlo na cestu do určitého města. Když si ale pronajmete celý autobus, můžete bez problémů uspořádat školní výlet, firemní teambuilding, skupinový zájezd nebo zcela odlišnou cestu, která však díky vlastnímu autobusu i s řidičem bude probíhat podle vašich představ.

 

K pronájmu si můžete vybrat libovolný autobus z našeho vozového parku, který disponuje kapacitou až 57 osob. Nevadí však, když ji nevyužijete celou. Spolu s autobusem získáte i služby ochotného řidiče s průměrnou praxí v řízení až 20 let. Autobus může být značky Mercedes, Iribus, VDL nebo Bova. Splňuje emisní normy od Euro 5, což mu umožňuje vjezd i do center některých evropských měst, která ho jinak omezují.

Jak si zajistit pronájem autobusu

Pronájem autobusu si snadno zajistíte prostřednictvím našich webových stránek, kde stačí vyplnit datum cesty, počet osob, čas a místo konání a konečný cíl cesty. Naše autobusy a mikrobusy jsou vhodné na jednodenní zájezdy i na několikadenní pobyty, kdy budou připraveny k vašemu okamžitému použití. Jsou bezpečné a spolehlivé, všem cestujícím navíc nabízejí perfektní servis během cesty.

Cena za pronájem autobusu je stanovena vždy individuálně, až na základě vaší konkrétní poptávky. Pokud nás tedy kontaktujete, rádi vám v co nejkratším termínu připravíme podrobnou kalkulaci.

Poptávka pronájmu autobusu:

Váš požadavek na pronájem autobusu musí obsahovat následující údaje:

1)datum cesty, 2) počet osob, 3) čas a místo odjezdu, 4) konečný cíl cesty.

Děkujeme. Team Sergalex.

Odpovíme v nejkratší možné době.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více

Nám důvěřují partners