Vozový park - pronájem autobusu s řidičem Praha

Vozový park - pronájem autobusu s řidičem Praha

Disponujeme moderním vozovým parkem a nabízíme možnost pronájmu autobusu i s řidičem. Náš vozový park čítá automobily, mikrobusy i autobusy, které jsou schopné přepravit až 57 osob. Všichni cestující zde budou mít maximální pohodlí, jelikož autobusy jsou plně přizpůsobeny nejen na cesty po Čechách, ale vybaveny i na cesty do zahraničí.

 

Veškeré dopravní prostředky odpovídají ekologickým normám Euro 6. Autobusům je tedy umožněn vjezd do všech evropských měst. Kromě linkových spojů můžete využít také možnosti pronájmu autobusu i s řidičem. Je to vítané řešení především u větších organizovaných skupin, kterým se nevyplatí využívat služeb veřejné dopravy.

 

Naše autobusová doprava dosahuje špičkové kvality. Veškeré mikrobusy i autobusy jsou vybavené vlastní klimatizací, topením, chladničkou. I za jízdy je tedy možné chlazené nápoje. Nechybí ani polohovatelná sedadla, která vám dopřejí ten nejvyšší komfort a oceníte je i na dlouhých cestách. Pro průvodce je zde zase připraven audio - video systém s mikrofonem.

 

Naše autobusová doprava dodržuje přesné jízdní řády. Pokud tedy využijete našich linkových služeb, nemusíte se obávat, že by autobus vyjel dříve nebo naopak výrazně později. Stejně tak hrozí jen minimální zpoždění, jelikož autobusy jezdí přímo a nikde nezastavují.

Poptávka pronájmu autobusu:

Váš požadavek na pronájem autobusu musí obsahovat následující údaje:

1)datum cesty, 2) počet osob, 3) čas a místo odjezdu, 4) konečný cíl cesty.

Děkujeme. Team Sergalex.

Odpovíme v nejkratší možné době.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více

Nám důvěřují partners