Autobusy Karlovy Vary

Jaká je nejefektivnější cesta z Prahy do Karlových Varů? Pokud se nechcete mačkat v běžném linkovém autobusu nebo ve vlaku, můžete si zajistit cestu naším speciálním a pohodlným autobusem, na který si zajistíte lístky s dostatečným předstihem. Budete mít tedy jistotu, že se na cestu pohodlně usadíte. Nabízíme efektivní dopravní spojení z Prahy do Karlových Varů autobusem, které jednoznačně předčí alternativní způsoby hromadné i individuální přepravy.

Autobus Praha - Karlovy Vary

Cesta z Prahy do Karlových Varů trvá jenom chvilku. V našem autobusu si ji navíc můžete zpříjemnit poslechem hudby nebo sledováním televize. Disponujeme komfortním vozovým parkem, kdy všechny autobusy disponují kapacitou až 57 osob a splňují i přísné ekologické normy Euro 5 EEV a Euro 6. Jsou navíc ve výborném technickém stavu.

Jelikož vám bude autobus na cestu přistaven s dostatečným - až patnáctiminutovým – předstihem, můžete si do něj pohodlně uložit své věci a nemusíte se obávat, že by již při výjezdu měl nějaké zpoždění. Svůj lístek na autobus do Karlových Varů si objednáte již z domova a budete mít tedy možnost výběru sedadla podle vašich preferencí.

Do Karlových Varů na výlet, za prací i za studiem

Cesty do Karlových Varů naším autobusem můžete využít tehdy, když plánujete výlet do tohoto města, pracujete zde nebo i studujete. Přímo na našich webových stránkách zjistíte přesný čas odjezdu. S námi se vám tak bude cestovat opravdu jednoduše, bez zbytečných prostojů, které by vás okrádaly o čas. Kromě běžných spojů nabízíme také možnost pronájmu autobusu pro různé soukromé akce.

Poptávka pronájmu autobusu:

Váš požadavek na pronájem autobusu musí obsahovat následující údaje:

1)datum cesty, 2) počet osob, 3) čas a místo odjezdu, 4) konečný cíl cesty.

Děkujeme. Team Sergalex.

Odpovíme v nejkratší možné době.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více

Nám důvěřují partners