Autobus do Vídně

Plánujete cestu do Vídně? Pak můžete využít služeb naší soukromé dopravní společnosti a užít si cestu bez zbytečného stresu. Zapomeňte na běžné linkové spoje, které mají běžně několikaminutová zpoždění a vy si tedy nemůžete být jisti, zda dorazíte na místo včas nebo jestli vám naopak autobus neujede před nosem. Naše autobusy do Vídně jsou maximálně spolehlivé.

Autobus Praha - Vídeň

Autobus Praha Vídeň pro vás bude připraven o 15 minut dříve, než je jeho plánovaný odjezd, proto se vyplatí přijít dříve, abyste si stihli odložit veškerá zavazadla do speciálního prostoru. Cesta do Vídně vám pak příjemně uteče, jelikož v autobuse můžete poslouchat hudbu nebo se dívat na televizi. Zároveň si zde můžete zakoupit chlazené nápoje. Zajistíte si tedy maximální komfort.

Autobusem do Vídně bez starostí

Autobusem do Vídně to je jenom chvilka. Hromadný způsob přepravy může vyjít i výhodněji než cesta plánovaná individuálně autem, jelikož nemusíte řešit například parkování. Lístek na autobus si koupíte s předstihem a budete přesně vědět, v kolik hodin vyjíždí a v kolik hodin bude naopak připraven na cestu zpět. Našich autobusů Praha Vídeň tak můžete využít nejen na jednodenních, ale také na několikadenních výletech a zájezdech. Kromě linkových spojů nabízíme také možnost pronájmu celého autobusu.

Poptávka pronájmu autobusu:

Váš požadavek na pronájem autobusu musí obsahovat následující údaje:

1)datum cesty, 2) počet osob, 3) čas a místo odjezdu, 4) konečný cíl cesty.

Děkujeme. Team Sergalex.

Odpovíme v nejkratší možné době.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více

Nám důvěřují partners