O nás

Dopravní agentura SERGALEX úspěšně podniká na evropském trhu v osobní autobusové dopravě již od roku 2011. Za tu dobu si získala pověst spolehlivé stabilní firmy, která poskytuje kvalitní služby.

Všechny naše autobusy odpovídají ekologickým normám Euro 5, 5 EEV a Euro 6, což nám dává možnost zajišťovat dopravu i ve městech, které ekologické normy vyžadují (Mnichov, Berlín, Paříž atd.)

Používáme autobusy a automobily těchto značek:
Autobusy:

  • Mercedes-Benz,
  • Setra,
  • Bova,
  • VDL,
  • Irisbus.

Automobily:

  • Mercedes-Benz 
  • BMW

Servis autobusů provádíme pouze ve značkových servisech (VDL BOVA, Mercedes – Benz, EVO –Bus, Iveco Strojservis) a v souladu s technickými předpisy.

Zaměstnáváme řidiče s dlouholetou (průměrně 20ti letou) praxí, jejich věk se pohybuje kolem 46 let. Všichni jsou profesionálové ve svém oboru, příjemní a s pozitivním přístupem ke své práci.

Snažíme se poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Děláme všechno pro to, aby každá cesta
s námi byla bezpečná, spolehlivá a podle časového plánu.

Pevně věříme, že pokud se rozhodnete využít služeb firmy Sergalex, budete spokojeni!

 

Dopravní společnost Sergalex byla vybrána mnoha firmami:
 

  1. Turistické kanceláře s velmi náročnými zákazníky z Číny, Koreje, Ameriky a dalších zemí. Mezi jejichž hlavní podmínky patří nový vozidlový park, vždy čisté autobusy, elegantní a zdvořilí řidiči, studená voda pro turisty a vysoká úroveň komfortu autobusu.
  2. Školy, univerzity, sportovní a jiné mládežnické organizace s hlavní podmínkou - rozumná cena za dopravní služby a komfortní doprava - klimatizace, topení, TV, pohodlná sedadla a velký objem zavazadlového prostoru.
  3. Korporátní klienti - zaměstnanci bank, velkých společností, velvyslanectví, účastníci konferencí a seminářů. Požadavky zákazníků zahrnují vysoký komfort dopravy, přísné dodržování harmonogramu transferů, zdvořilost řidičů a jejich základní jazyková vybavenost.


Jsme připraveni a rádi budeme spolupracovat se všemi společnostmi i jednotlivci, kteří hledají dopravní služby vysoké kvality za rozumnou cenu!

Licence

Firma Sergalex s.r.o. byla zaregistrována v červnu 2011 v Praze.
Je držitelem všech licencí a povolení potřebných pro osobní přepravu v zemích Evropy.
Naše společnost obdržela licenci č. 006514 na mezinárodní přepravu cestujících autokary a autobusy.

Přeprava cestujících s naší firmou je pojištěna u České pojišťovny (č. smlouvy 2347536715)

Autobusová doprava Praha

Dopravní agentura SERGALEX úspěšně podniká na evropském trhu v osobní autobusové dopravě již od roku 2011. Za tu dobu jsme si vybudovali pověst spolehlivé a stabilní firmy, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby. Specializujeme se na oblast mezinárodní autobusové dopravy i na dopravu vnitrostátní, zajišťovanou buď linkově, nebo pronájmem autobusů a mikrobusů.

Mezinárodní autobusová doprava

Všechny naše autobusy odpovídají ekologickým normám Euro 5, 5 EEV a Euro 6, což nám dává možnost zajišťovat dopravu i ve městech, která vyžadují ekologické normy (jedná se například o Mnichov, Berlín nebo Paříž). Řadíme se tak mezi nejlepší české dopravní firmy s nadstandardní kvalitou nabízených služeb.

 

Používáme autobusy značek Mercedes-Benz, Sestra, Bova, VDL a Iribus. Dále jsou součástí našeho vozového parku také automobily Mercedes-Benz a BMW. Servis autobusů provádí naše dopravní firma pouze ve značkových servisech (VDL BOVA, Mercedes – Benz, EVO –Bus, Iveco Strojservis) a v souladu s technickými předpisy.

Pronájem minibusu či autobusu

Pro pronájem minibusů, autobusů i pro linkovou dopravu zaměstnáváme řidiče s dlouholetou (průměrně dvacetiletou) praxí. Všichni jsou profesionálové ve svém oboru, příjemní a s pozitivním přístupem ke své práci.

 

Snažíme se poskytovat služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy na nejvyšší úrovni. Děláme vše pro to, aby každá cesta s námi byla bezpečná, spolehlivá a proběhla podle časového plánu. Pevně věříme, že pokud se rozhodnete využít autobusové dopravy v Praze od firmy Sergalex, budete spokojeni!

Poptávka pronájmu autobusu:

Váš požadavek na pronájem autobusu musí obsahovat následující údaje:

1)datum cesty, 2) počet osob, 3) čas a místo odjezdu, 4) konečný cíl cesty.

Děkujeme. Team Sergalex.

Odpovíme v nejkratší možné době.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více

Nám důvěřují partners